Ważne informacje dla dzieci, młodzieży i ich rodziców

W ostatnim tygodniu nauki przed czasem zimowych Ferii, podajemy kilka ważnych informacji dla dzieci, młodzieży i ich rodziców:

  • Spotkanie dla gimnazjalistów z kl. 3 przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się we wtorek o 19:00 w kościele.
  • Sakrament bierzmowania w naszej parafii, będzie udzielany w czwartek 15 marca br. o godz. 16:00 przez ks. biskupa Andrzeja Iwaneckiego.
  • Spotkanie uczniów klas VI Szkoły Podstawowej przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w poniedziałek. Grupy "A" i "B" mają swoje spotkanie o godz 16:00, grupy "C" i "D" o godz. 17:00.
  • Informujemy rodziców dzieci komunijnych, że przymiarka przed uszyciem nowych strojów komunijnych, jak również możliwość odkupienia strojów komunijnych będzie miała miejsce w niedzielę 11 lutego o godz. 15:00.
  • Spotkanie dla rodziców dzieci, które wyjeżdżają na zimowisko w Pieniny, odbędzie się w piątek o 19:00 w salce pod kościołem.

Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan

Dobiega końca Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Przypadające w czwartek święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła Narodów, stanowi jego zwieńczenie. Przede wszystkim pamiętajmy o modlitwie w intencji pełnego zjednoczenia chrześcijan i starajmy się budować jedność w naszych rodzinach i domach, wspólnotach, zakładach pracy, w naszym narodzie.