Wspom. św. Anny

W piątek, 26 lipca wspominamy świętą Annę, patronkę babć i orędowniczkę miłości oraz zgody w naszych rodzinach. Z tej okazji zapraszamy na „Godzinki ku czci św. Anny”, które zaśpiewamy po porannej Mszy św. o godz. 7.30 w piątek. Już dzisiaj wszystkim Annom, a także wszystkim babciom życzymy opieki i wstawiennictwa ich patronki – św. Anny.
Zapraszamy również na 73. Sośnicką Ślubowaną Pieszą Pielgrzymkę na Górę św. Anny, która odbędzie się w dniach od 16 do 19 sierpnia. Szczegóły na plakacie.

Pliki do pobrania

Dom św. Jacka - rozpoczęcie prac

Po wieloletnich staraniach i zrealizowaniu wielu wymagań dotyczących projektu złożonego przez naszą parafię pt. „Dom Św. Jacka w Gliwicach - rewitalizacja na potrzeby Lokalnego Centrum Integracji i Usług Społecznych”, od poniedziałku rozpoczynamy pierwszy etap realizacji tego projektu – rozbiórkę istniejącego obiektu. Dziękujemy wszystkim tym parafianom, którzy modlitwą i ofiarą wspierali i nadal wspierają tą potrzebną inwestycję nie tylko dla naszej parafii.

Porządek wakacyjny

Od poniedziałku 1 lipca, aż do końca sierpnia zmieniony będzie porządek Mszy św. w tygodniu i godziny urzędowania kancelarii parafialnej. W tygodniu nie będzie Mszy św. o godz. 8:00. Kancelaria parafialna w tych miesiącach czynna będzie w godzinach od 8:30 do 9:00 i od 17:00 do 18:00 z wyjątkiem czwartku i soboty. Godziny Mszy św. w niedzielę pozostają bez zmian. Okazja do Spowiedzi św. przed każdą Mszą św. oraz w soboty podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.

Dom Św. Jacka w Gliwicach --- dotacja

 

Zapytanie ofertowe na wybór Inwestora Zastępczego.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.
Przetargi, zapytania ofertowe
(aktualizacja 29.12.2018)

Pliki do pobrania

więcej