niedziela 22 kwietnia 2018 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
07:00 Za + Kazimierza Zawadzkiego, Gerarda i Barbarę Zawadzkich,+ Stanisława Wojtasiewicz oraz za ++  z rodzin Zawadzkich i Wojtasiewicz.
09:00 Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie, dary Ducha św. dla Mateusza Mijasa z okazji 18. rocz. urodzin.
10:30 Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Barbary i Emila Pyszny z okazji 60. rocznicy ślubu.
12:00 I: Za + Stanisława Krysińskiego w 1. rocz. śmierci /od żony, dzieci i wnuków/, za ++ rodziców Zofię i Henryka Jezierskich, za + teściową Halinę Krysińską i za ++ z obu stron.
  II: Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Jolanty i Janusza Sobel z okazji 30. rocz. ślubu.
CHRZEST: Jagoda Anna Cieszyńska, Janina Alina Cieszyńska, Miłosz Mateusz Drobionka, Maria Amelia Panasiuk, Dominik Swół,  Lidia Anna Wyciszkiewicz
ROCZEK: Stępień Stanisław
17:30 NIESZPORY NIEDZIELNE
18:00

Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Haliny z okazji 65. rocz. urodzin i o Boże błog. w rodzinie.

 

poniedziałek 23 kwietnia 2018 – UROCZ. ŚW. WOJCIECHA, bpa i męczennika
07:00 Za ++ rodziców Martę i Pawła Biela, za + bratową Stefanię o łaskę zbawienia wiecznego.
08:00 Za + Marię Drozdowicz o łaskę zbawienia wiecznego /od sfatowej Anny Dzik/.
18:00 I: Za + mężą, ojca i dziadka Leona Goławskiego w 12. rocz. śmierci, za + synową Natalię i zięcia Pawła, za + braci Włodzimierza i Jana oraz za ++ rodziców z obu stron prosząc o łaskę zbawienia wiecznego.
 

II: Za ++ Marię i Teodora Wieczorek oraz Franciszka Prygiel o radość życia wiecznego.

 

wtorek 24 kwietnia 2018
07:00 Za + żonę Leokadię Gutowską w 8. rocz. śmierci, za + mamę Helenę Pugaczewską o łaskę zbawienia wiecznego.
08:00 Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Izabeli Twardowskiej z okazji urodzin.
18:00 I:Za + męża, ojca i dziadka Jerzego Kubik w 12. rocz. śmierci, za ++ braci Jana i Józefa, siostrę Annę, szwagra Kazimierza, bratanka Stefana, za + Heinza Larisch, za ++ rodziców z obu stron prosząc o łaskę zbawienia wiecznego, a także o zdrowie i Boże błog. w naszych rodzinach.
 

II: Za + Stanisława Cieślak o łaskę zbawienia wiecznego /od żony i dzieci/.

 

środa 25 kwietnia 2018 – ŚWIĘTO ŚW. MARKA, Ewangelisty
07:00 Za + matkę Salomeę Kleszcz w rocz. urodzin, za + ojca Jana, ++ rodziców Władysławę i Kacpra Dropia, za ++ z pokr. z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.
08:00 Za + Marię Drozdowicz o łaskę zbawienia wiecznego /od Teresy i Augusta Drozdowicz z Jawornika Polskiego/.
18:00 Nabożeństwo o urodzaje z procesją do Krzyża i Msza św.:
I:
Za + Alojzego Fień w 1. rocz. śmierci.
 

II: Za + Męża Andrzeja Kuta z okazji urodzin oraz o zdrowie i Boże błog. dla Natana Kuta z okazji 2. rocz. urodzin.

 

czwartek 26 kwietnia 2018
07:00 Za + Marię Drozdowicz o łaskę zbawienia wiecznego /od chrześnicy z rodziną z Częstochowy/.
08:00 Za + Anielę Grześkiewicz o łaskę życia wiecznego /od syna i córek z rodzinami/.
16:30 Za ++ rodziców Alinę i Jerzego Śliwa, Agnieszkę i Wojciecha Piechowicz, za ++ dziadków i babcie z obu stron, za ++ pokr. z obu stron oraz o zdrowie w rodzinie.
18:00

Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie, opiekę Anioła Stróża dla Mateusza Krół z okazji 18. urodzin /od dziadków/.

 

piątek 27 kwietnia 2018
07:00 Za ++ rodziców Klarę i Wiktora Bujara w rocz. śmierci, za + Horsta Bujara, + ojca Józefa Bryk, ++ dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące prosząc o łaskę zbawienia wiecznego.
08:00 Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Stefanii i Kazimierza Charęża z okazji 50. rocz. ślubu oraz z okazji 70. rocz. urodzin Stefani i Kazimierza /od córki z Anglii/.
18:00 I: Za ++ rodziców Helenę i Emanuela Piszur, za + brata Piotra, szwagra Erharda, za + matkę Helenę Król oraz o potrzebne łaski i zdrowie dla całej rodziny.
 

II: Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Alfreda Kudlek z okazji 80. rocz. urodzin oraz za + żonę i ++ rodzeństwo.

 

sobota 28 kwietnia 2018
07:00 Za ++ rodziców Piotra i Józefę Świder, za + babcię Marię, za + brata Wawrzyńca oraz za ++ teściów Stefańczyk.
08:00 I: Przez wstaw. św. Jacka i Matki Bożej Wspom. Wiernych z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Elfrydy Zagrabelny z okazji 75. rocz. urodzin.
  II: Za + Piotra Nowakowskiego i jego + żonę Krystynę prosząc o łaskę zbawienia wiecznego /od sąsiadów z ul. Przedwiośnie 44/.
18:00

Za Parafian.

 

niedziela 29 kwietnia 2018 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA
07:00 Za + żonę Stefanię Łagoda, za ++ rodziców Franciszka i Helenę, za ++ braci Jana i Józefa, za + siostrę Leokadię oraz za ++ teściów o łaskę zbawienia wiecznego.
09:00 I: Za + Czesławę Bańka oraz za ++ rodziców o łaskę zbawienia wiecznego.
  II: Za + Angelikę Kucharz w 4. rocz. śmierci.
10:30 Za + Annę Paruh w 10. rocz. śmierci oraz za ++ z rodziny Paruh o łaskę zbawienia wiecznego.
12:00 I: Za ++ rodziców Zofię i Stanisława Starosta, za + ojca Adama Mroczka, za + szwagra Czesława Mańkus i za ++ z rodziny.
  II: Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie, światło i dary Ducha św. dla Mateusza Glowienka z okazji 18. rocz. urodzin.
ROCZEK: Kacper Mroczkowski
17:30 NIESZPORY NIEDZIELNE
18:00 Za + ojca i męża Jana Nowak w 8. rocz. śmierci, za ++ rodziców, ++ teściów i za wszystkich ++ z rodziny z obu stron o zdrowie i Boże błog. w rodzinie.