XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
18 listopada 2018

 

 1. Za wszystkie prace i ofiary, szczególnie ofiary specjalnej kolekty na potrzeby naszego kościoła w minioną niedzielę, które wyniosły 7 500 zł, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
   
 2. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zapraszamy.
   
 3. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 16:30.
   
 4. Wszystkich ministrantów, byłych ministrantów, a także rodziców ministrantów zapraszamy na Mszę św. szkolną w czwartek o 16:30, podczas której będzie przyjęcie do grona kandydatów na ministrantów z okazji wspomnienia św. Tarsycjusza, patrona ministrantów.
   
 5. Zebranie rodziców dzieci pierwszokomunijnych za tydzień, w niedzielę 25 listopada o godz. 16:30.
   
 6. W czwartek, w dniu patronki muzyki kościelnej, św. Cecylii, pamiętamy w modlitwie o tych, którzy muzyką i śpiewem upiększają liturgię w naszym kościele.
   
 7. Spotkanie dla rodziców uczniów, przystępujących w przyszłym roku do sakramentu bierzmowania (klasy 3 gimnazjum i 8 szkoły podstawowej), odbędzie się w przyszły poniedziałek 26 listopada o 19:00 w naszym kościele. Prosimy, aby na spotkaniu był obecny przynajmniej jeden z rodziców.
   
 8. Zbliżamy się do końca obecnego roku liturgicznego. Przyszła niedziela – to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla wszechświata. Parafia należąca do Dekanatu Gliwice – Sośnica pw. Chrystusa Króla przy ul. Okrzei obchodzi swój doroczny odpust. Suma o godz. 13.00. Będzie ona transmitowana na żywo przez Telewizję POLONIA. Nieszpory tam o godz. 15.00.
   
 9. Mija 100 lat od urodzin genialnego psychiatry i wielkiego humanisty Antoniego Kępińskiego, który Biblię uznawał za najlepszy podręcznik psychiatrii. Przeczytamy nie tylko o tym w najnowszym „Gościu Niedzielnym”. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
   
Zapisz się do newslettera św. Jacka