XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
2 października 2022

 

 1. Dziękujemy za wszelkie prace i ofiary na rzecz naszego kościoła. W przyszłą niedzielę specjalna kolekta na „Dom św. Jacka”. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
   
 2. Październik to miesiąc różańcowej modlitwy, o której św. Jan Paweł II mówił, że to modlitwa, którą bardzo ukochał. My także wzbudźmy w sobie pragnienie umiłowania tej modlitwy. Niech pomoże nam w tym udział w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy każdego dnia o godz. 17:15.
   
 3. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w niedzielę za tydzień, 9 października o godz. 16:30 w Domu św. Jacka.
   
 4. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w przyszłą niedzielę o godz. 19:00 w Domu św. Jacka.
   
 5. We wtorek 4 października - przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu:
  • W naszych modlitwach polecajmy papieża Franciszka, w dniu jego imienin.
  • Właścicieli swoich wiernych przyjaciół zwierząt - nie tylko czworonogów, zapraszamy na tradycyjną modlitwę i błogosławieństwo. Jak co roku specjalna modlitwa i błogosławieństwo zwierząt i ich opiekunów będzie we wtorek o godz. 16.00 w muszli koncertowej.
    
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
  • Modlitwa o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne podczas nabożeństwa różańcowego w czwartek o godz. 17:15.
  • Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmówimy w piątek po Mszy św. o godz. 8:00 i po Nabożeństwie różańcowym, przed wieczorną Mszą św.
    
 7. Zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną z cząstką różańca w czwartek o godz. 16:30. Miesięczna Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek. Klasy od IV do VI maja swoją spowiedź w piątek o godz. 16:00. Klasy od VII do VIII i młodzież zapraszamy do spowiedzi w piątek od godz. 16:30.
   
 8. Serdecznie zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych w czwartek po wieczornej Mszy św. Tym razem katechezę poprowadzi O. Bonawentura. Katecheza w czwartek po wieczornej Mszy św. o godz. 18:30 w Domu św. Jacka.
   
 9. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza w piątek o godz. 20:00 na Adorację Najświętszego Sakramentu.
   
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w przedsionku naszego kościoła.
   

Odwiedź specjalną podstronę naszej parafii, która zbiera wszystkie działania i inicjatywy podejmowane przez naszych Parafian (a także dzielnicę i przyjaciół), a które skierowane są dla rodzin uciekających od dramatu i tragedii wojny.

Kliknij tutaj, aby przejść do serwisu UKRAINA.

Zapisz się do newslettera św. Jacka