JerOFM 2022-08-21

Bożego błogosławieństwa, mocy Ducha i opieki św. Patrona. W odpustowy dzień...

Antoni 2020-04-07

Ślę szczególne pozdrowienia księdzu Franciszkowi. Brakuje mi Jego wspaniałych niedzielnych kazań.

Paweł 2018-03-26

Dużo wytrwałości, bożego błogosławieństwa w dalszym kierowaniu parafią św Jacka w Gliwicach-Sośnicy życzy Paweł www.facebook.com/swBartlomiejGliwice

Małgorzata 2016-08-26
Duszpasterzom i Parafianom wielu łask i Błogosławieństwa Bożego. Zapraszam https://wnmp.grudziadz.pl
Ja 2014-12-07
Ogłoszenie o pracę na stronie parafialnej?Dobre,tego jeszcze nie było.
mikot 2014-03-03
Witam z Miłosierdzia Bożego. Otrzymuję od Was cotygodniowe informacje o działalności Parafii i kibicuję ukończeniu budowy Waszego Kościoła. Moi sąsiedzi i ja mamy ten sam problem - budowę. Może już będzie dobrze na najbliższe Boże Narodzenie. Pozdrawiam wszystkich Parafian a szczególnie ks. Proboszcza, którego znam od czasów Jego pracy w Katedrze.
Do Parafianin 2014-01-11
Z całym szacunkiem, ale denerwują mnie takie osoby jak Pan. Pasterki jeszcze nie było a Pan już narzeka(data wpisu 15.12.2013 )no ale to już taka nasza mentalność nic nie robić ale krytykować. Jak Panu nie pasowała godzina 22 to mógł Pan iść na pasterkę do "starego: kościoła na godz 24. Pan byłby zadowolony a i ludzi by Pan nie denerwował - no ale lepiej gadać.Pozdrawiam PS. My też mieliśmy kolację Wigilijną o godz. 18 i spokojnie zdążyliśmy na 22, trzeba tylko chcieć
Parafianin 2013-12-15
Chciałem przedstawić swoje i nie tylko oburzenie zmianą godziny tegorocznej Pasterki.Uważam to za działanie jednostkowe a nie kierowanie się większą liczbą parafian. Pomijając już fakt podtrzymania tradycji nadmieniam, że większość ludzi zasiada do wieczerzy wigilijnej około godziny 18 więc pójście na Pasterkę o 22 spowoduje nic innego tylko chaos a nie rodzinne świętowanie. Pozdrawiam A.
Krzysztof O. 2013-10-20
Witam! Od jakiegoś czasu mam możliwość grać zastępstwa za Krzysztofa(tamtejszego organisty)i chcę powiedzieć, że Parafia śpiewa dobrze,konkretne śpiewy z "Drogi do nieba". Jedna z nie wielu Parafii w diecezji gdzie nie ma kiczu i folkloru. Trzeba pamiętać, że Msza św.nie jest "koncertem życzeń" na której można grać wszystko i kiedy się ma na to ochotę. Pozdrawiam wszystkich księży i organistę Krzysztofa. Pozdrawiam Krzysztof O.
Gość 2013-07-22
strona aktualizowana na bieżąco tylko szkoda że nie ma tutaj umieszczanych zdjęć z wydarzeń parafialnych jak i tych z całej Sośnicy ale poza tym super stronka brawo :)